• Home
  • TV
  • Samsung QE85Q60TAUXXH,…
 
 

Samsung QE85Q60TAUXXH, QE58Q60TAUXXH original remote control silverOriginal SAMSUNG Q60T series remote control Read more ...

54.8 € (243.2 zł)
pcs
QUICK ORDER
 
Shipping to your country:
5.9 €
 
 
 
 
Jak spáruji ovladač Smart s televizí? Last Update date : 2014.07.14   Spárování s ovladačem     Důležité:     • Při pokusu o párování mějte TV zapnutou.     • Ovladač držte na vzdálenost cca 10-20 cm od televize.     • Zaměřte IR diodu v přední části ovladače na přijímač TV a držte ji zde po dobu párování.     • Všechna tlačítka na ovladači vysílají Bluetooth signál kromě jediného: POWER (vypnutí/zapnutí TV). Toto tlačítko vysílá signál přes infračervený paprsek. Pokud Váš ovladač televizi „nevidí“ (není volný prostor mezi ovladačem a TV), nefunguje ani pokyn k vypnutí. Ze stejného důvodu tlačítko POWER může zapnout a vypnout TV i v případě, že ovladač a TV nejsou spárovány.     První párování:     Při první aktivaci se dálkový ovladač sám automaticky pokusí spárovat s TV.     1) Stiskněte libovolné tlačítko mimo tlačítka POWER.    2) V levém spodním rohu TV obrazovky se zobrazí infor mace o párování.         parovani      3) Vyčkejte, až se dokončí pokus o spárování.     o Pokud se párování povedlo, Váš ovladač je nyní spárovaný s TV a připraven k použití.       parovani     o Pokud párování selhalo, postupujte podle dalších instrukcí pro manuální spárování, viz níže.         parovani      Manuální párování (nebo opětovné spárování):     1) Namiřte IR senzor v ovladači na TV ze vzdálenosti cca 30cm.     2) Poté stiskněte současně tlačítka RETURN a GUIDE.         parovani      3) Držte obě tlačítka stisknutá po dobu 3 vteřin.     4) Pusťte obě tlačítka a ovladač udržujte ve vzdálenosti cca 30 cm od TV.         5) V levém spodním rohu TV obrazovky se zobrazí informace o průběhu párování     o Pokud se párování povedlo, Váš ovladač je nyní spárovaný s TV a připraven k použití.         parovani      o Pokud párování selže, TV, nebo dálkový ovladač bude potřebovat servis. Postupujte na průvodce pro řešení problémů pro další pokyny.       parovani      Důležité: Návody k použití předpokládají, že zařízení fungují správně. Pokud potřebujete vyřešit problém nepopsaný v tomto návodu, postupujte na průvodce řešení problémů ze stránek podpory pro vaši TV. Stačí stisknout tlačítko Guide.    
 
Write your question
 

Warning: The completed text in the form will be published on this page (except for e-mail). Therefore, please do not write your personal data in the text. If you want to write us a private message, please write us an e-mail.

 
 
Quick purchase in one step
Contact information

Delivery information (you must fill in all fields)


  •   Choose the payment method
Vyberte prosím pobočku pošty, na které si chcete zboží vyzvednout.

Ordered Products
Quantity Name Price
Samsung QE85Q60TAUXXH, QE58Q60TAUXXH original remote control silver 54.8 €
Delivery and payment Price: 0.0 €
Total price: 54.8 €